Ceviz Fidani - Kaman Cevizi Bilgilendirme Merkezi

Ceviz Fidanı hakkında sitemizde gerek genel gerekse kendi tecrübelerimizle elde ettiğimiz bilgiler bulabilirsiniz. Ceviz fidanları iki ana başlık altında ttopladık.

1-Yerli Ceviz Fidanı        2- Yabancı Ceviz Fidanı

Ceviz finlarından yerli olanlardan Kaman Ceviz Fidanı başta olmak üzere Diğer yerli cevizler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Yerli cevizlerden;

a- Gültekin-1 ceviz Fidanı
b- Yavuz-1 Ceviz Fidanı
c- Yalova-1 Ceviz Fidanı
d- Yalova-3 Ceviz Fidanı
e- Yalova-4 Ceviz Fidanı
f- Şebin ceviz fidanı
g- Bilecik Ceviz fidanı hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Yabancı Ceviz Fidanlarından;

a-Chandler ceviz fidanı (centır ceviz fidanı - çentır ceviz fidanı)
b-Pedro ceviz fidanı
c-Fernor ceviz fidanı hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bizim ceviz fidanı önerimiz genelde Kaman cevizi fidanı olmakla birlikte, bölge, iklim ve sulama koşullarına göre Diğer ceviz fidanı çeşitlerini önermekle birlikte müşterininde istekleri doğrultusunda kaman ceviz fidanı çeşitleri yanında yabancı ceviz fidanı çeşitlerini de tozlayıcı olarak veriyoruz. Burada ceviz fidan önerimiz yukarıda dediğimiz gibi çevresel koşullar yanında yılların birikimi olan denyimlerimiz, tecrübelerimizdir. Bütün tecrübelerimiz kendi bahçemizden elde etmemiz haliyle mümkün değil, ancak birçok il ve ilçede ceviz fidanı bahçesi kurulumu, ceviz fidanı bahçesi bakımı, ceviz fidanı bahçesi danışmanlığı, Ceviz fidanı aşısı, büyük ceviz agaçlarına aşı, ceviz fidanı danışmanlığı yaptığımız için tecrübemiz katlanarak gitmektedir. Sitemizi inceledikten sonra ceviz fidanı, ceviz bahçesi kurulumu, ceviz fidanı aşısı, ceviz fidanı bahçesi bakımı  hakkında yeterli bilgiye sahip olacağınızı düşünüyoruz. Sitemizi tamamen okuyup inceledikten sonra hala ceviz fidanı hakkında kafamda soru işareti var diyorsanız bize ulaşabilirsiniz. İşlemizin yoğunlu ve iş sahamızın geniş olması sebebiyle herkese telefonla ceviz fidanı hakkında bilgi vermemiz mümkün olmayacağı sizinde takdirinizdir. Ceviz fidanı hakkında ki bilgileri sitemizden okuduktan sonra gerek bilgi ve gerekse ceviz fidanı fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.